1 adet beğeni

E-Oryantasyon

 E-Oryantasyon Nedir?

Kurumların yeni işe alımlarda kurumsal kültürü, prosedürleri, iş ilkelerini tanıtmak zorunda olduğu bir süreçtir oryantasyon programları. Gelişen eğitim teknolojileri sayesinde, özellikle e-öğrenme sistemi, pek çok farklı bileşeni kullanarak (ses, video, animasyon, oyun vb.) sınıf içi oryantasyon programlarının yerini almaya başlamıştır. Hem zaman kazandırıcı, hem maliyet düşürücü, aynı zamanda da işe yeni girenlerin kurumu çok daha kısa sürede tanımasını sağlayan e-oryantasyon programları, yöneticilere ve iş arkadaşlarına sonrasında koçluk yapmaları için fırsat veriyor.

  Proje kapsamında, konsepti Bilgi Kurdu tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilk kez kullanılan 360 derece panoramik fotoğraflama tekniği ile mağaza içi dolaşım ve tanıtım, firmanın organizasyon yapısı, kurum kültürünün anlaşılabilmesi için çeşitli oyunlar, dünyada ve Türkiye’de perakende sektöründeki gelişmeler ilgi çekici görseller ile sunuldu.

 

  E-oryantasyon programlarının etkinliğini artırmak ve daha hızlı tamamlanmalarını sağlamak ise ancak mevcut oryantasyon programlarıyla bütünleşik ve esnek bir e-öğrenme siteminin kurulmasıyla mümkün oluyor.

 Koçtaş E-Oryantasyon Projesi Türkiye genelinde yeni açılmakta olan mağazaları ile sürekli büyümeye devam eden Koçtaş, farklı lokasyonlardaki işe yeni başlayan çalışanları için, Koçtaş’ın en iyi şekilde tanıtılması veoryantasyon maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla Bilgi Kurdu ile birlikte bir e- oryantasyon projesi gerçekleştirdi.

  

Huawei E-Oryantasyon Projesi

Çinli Telekomünikasyon altyapı çözümleri firması Huawei farklı lokasyonlardaki işe yeni başlayan çalışanları için, firmanın en iyi şekilde tanıtılması ve oryantasyon maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla Bilgi Kurdu ile birlikte bir e- oryantasyon projesi gerçekleştirdi.

   

 

    

 

Stoer - Kentvizyon E-Oryantasyon Projesi

Türkiye genelinde hızlı bir ivmeyle sürekli büyüyen Ströer-Kentvizyon, farklı lokasyonlardaki çalışanlar için, Ströer’in kurumsal değerlerinin, ürünlerin, çalışma ilkelerinin en iyi şekilde tanıtılması ve oryantasyon maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla Bilgi Kurdu ile kapsamlı bir e-oryantasyon projesi gerçekleştirdi.

  

 

 

 

Proje kapsamında ayrıca ;

 

? DNA Öğrenme Yönetim Sisteminin kullanıma alınması,
? Kuruma özel içeriklerin geliştirilmesi,
? Bilgi Kurdu hazır içeriklerinin Ströer personeline açılması,
? Satış-pazarlamayı destekleyici zengin internet uygulamalarının (ria) tasarlanması
 
hizmetleri de bulunuyor.

  

     

 


15 Şubat 2016 Pazartesi 11:18

Kategori :